Usługi DCCentum zapasowe

Zapasowe Centrum Danych daje możliwość przełączenia wszelkich usług i działalności operacyjnej z lokalizacji podstawowej do ośrodka zapasowego. Rozwiązanie to może być również traktowane jako kopia bezpieczeństwa aktualnego stanu serwerów umieszczona poza siedzibą klienta.

VPS

Wirtualny Serwer Prywatny (VPS) - unikalne rozwiązanie, które daje niezależność i możliwości zbliżone do serwera dedykowanego. Idealne rozwiązanie dla osób nie potrzebujących całego serwera fizycznego lub nie chcących brać na siebie ryzyka związanego z konfiguracją sprzętową (np., RAID, sieć, itp…) a jednocześnie przestojów wynikających z awarii sprzętowych dzierżawionego serwera fizycznego.

KOLOKACJA

Umieszczenie urządzeń IT (przede wszystkim serwerów i macierzy dyskowych) będących własnością klienta w serwerowni należącej do IT Kreator Sp. z o.o.. Urządzenia można kolokować w szafach rack należących do IT Kreator Sp. z o.o., dzierżawiąc określoną przestrzeń szafy oraz łącze internetowe.
Rozwiązanie takie pozwala na ulokowanie swoich serwerów w profesjonalnej serwerowni a co za tym idzie ograniczenie kosztów wynikających z utrzymywania dedykowanego, klimatyzowanego pomieszczenia pod serwery we własnym biurze.

HOSTING

Buduj Twoją obecność w Internecie,
korzystając z naszych kompletnych pakietów hostowanych

oferujeMY najlepszy hosting WWW dla firm i osób fizycznych*.
*w opinii tych którzy postanowili nam zaufać i mieli porównanie z konkurencjąBEZPIECZEŃSTWO

INNOWACYJNOŚĆ

STABILNOŚĆ

NIEZAWODNOŚĆ

MOŻLIWOŚCI

szukasz rozwiązania
dla swojego
biznesu?

napisz...
zadzwonimy!