Migracje


Platforma Azure to jedyna chmura hybrydowa, która oferuje ekonomiczne i elastyczne sposoby migracji do chmury. Uzyskaj wszystkie narzędzia i zasoby, których potrzebujesz, aby bez obaw migrować swoje aplikacje, dane i infrastrukturę we własnym tempie.
Microsoft Azure oferuje trzy modele dystrybucji do wyboru: Infrastructure as a Service (IaaS), Platform as a Service (PaaS) and Software as a Service (SaaS). Dzięki takiemu podejściu użytkownik sam decyduje, który wariant sprawdzi się w jego przypadku najlepiej.


W związku z wygaśnięciem wsparcia dla starszych wersji Windows Server proponujemy aktualizacje Państwa środowisk do aktualnie najnowszych, wspieranych wersji posiadanych przez Państwa Serwerów.


Niejednokrotnie wymiana starych serwerów jest dobrym czasem do wprowadzenia oszczędności i zoptymalizowania posiadanego środowiska IT. Obecnie najlepszym tego przykładem jest wirtualizacja serwerów, która umożliwia lepsze wykorzystanie posiadanych już serwerów lub całkowitą z nich rezygnację na rzecz środowisk wirtualnych w Azure.


Przy wysokich kosztach posiadania własnych serwerów i dostosowanej do tego nawet małej serwerowni, coraz lepszym rozwiazaniem wydaje się przeniesienie Usług do chmury. Obecnie, dodatkowo sprzyjają temu coraz lepsze plany taryfowe oferowane przez czołowych dostawców takich jak Microsoft Azur.
Oferujemy analizę oraz migracje Państwa środowiska do Azure.

potrzebujesz
innych rozwiązań?
zadzwoń!
szukasz rozwiązania
dla swojego
biznesu?

napisz...
zadzwonimy!