Migracje serwerów

MIGRACJA USŁUG DO AZURE


Platforma Azure to jedyna chmura hybrydowa, która oferuje ekonomiczne i elastyczne sposoby migracji do chmury. Uzyskaj wszystkie narzędzia i zasoby, których potrzebujesz, aby bez obaw migrować swoje aplikacje, dane i infrastrukturę we własnym tempie.
Microsoft Azure oferuje trzy modele dystrybucji do wyboru: Infrastructure as a Service (IaaS), Platform as a Service (PaaS) and Software as a Service (SaaS). Dzięki takiemu podejściu użytkownik sam decyduje, który wariant sprawdzi się w jego przypadku najlepiej.Co zyskujesz?

1. SKALOWALNOŚĆ
Platforma umożliwia dodawanie zasobów w zależności od potrzeb związanych z narastającym lub malejącym ruchem w serwisie. Zmiany można wprowadzić od ręki i, jak już wspomniałem, nie ma konieczności uiszczania opłat z góry za dłuższy okres czasu.

2. BEZPIECZEŃSTWO
Bezpieczeństwo danych to kluczowa kwestia dla każdej firmy. Na platformę Microsoft Azure składa się kilka centrów hostingowych zlokalizowanych na całym świecie. Kopie zapasowe danych można więc bezpiecznie przechowywać w wielu miejscach jednocześnie.

3. NIEZAWODNOŚĆ
Dzięki centrom danych, zlokalizowanym na całym świecie, platforma ułatwia dostarczanie usług klientom z całego świata. Użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych nie muszą łączyć się z serwerami znajdującymi się w Europie i na odwrót – europejscy klienci korzystają z serwerów zlokalizowanych na ich kontynencie.

4. NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI
Kolejną zaletą Microsoft Azure i hostingu w chmurze jest możliwość rozwiązywania problemów w inny niż dotychczas sposób. W chmurze nie ogranicza nas konfiguracja sprzętu. Zamiast poświęcać czas na optymalizację procesów i tworzenie farm serwerów, można wykorzystać moc, jaką zapewnia platforma, by szybciej wykonywać bieżące zadania.

5. ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA
Model SaaS umożliwia korzystanie z oferowanych przez Azure produktów, takich jak Machine Learning, Stream Analytics i Power BI, w celu uzyskania lepszego wglądu w dane. Jest to o tyle wygodne, że rozwój takich usług od podstaw wymaga wiele czasu i energii.

szukasz rozwiązania
dla swojego
biznesu?

napisz...
zadzwonimy!